.fo

Zapraszamy do udziału w nowym sezonie konkursu fotograficznego
Koła Grodzkiego PTTK
pt. „Jaka to wycieczka?”

.

Kiedy i jak?

w lutym i marcu 2022 r.,
w każdy poniedziałek, środę i piątek
o godz. 10.00
na profilu Koła na Facebook’u
opublikujemy post z 3 zdjęciami z jednej z wycieczek Koła z 2021 r.

.

Twoim zadaniem będzie
odgadnąć z jakiej wycieczki są to zdjęcia
i wpisanie odpowiedzi w komentarzu pod postem konkursowym

„Kto pierwszy ten lepszy” –
w każdej edycji konkursu zaliczymy odpowiedzi udzielone
tylko przez 5 pierwszych osób
(5 pierwszych odpowiedzi)

Każdy post będzie zawierał zdjęcia z innej wycieczki.
Na koniec podsumujemy wyniki
i osoby z największą liczbą odgadniętych wycieczek zostaną nagrodzone!

***

Wyniki II sezonu konkursu „Jaka to wycieczka”

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystości „Pawich Piór” we wrześniu 2022 r.

Aby sprawdzić swój wynik odszyfruj swój „pseudonim” użyty w tabeli czyli 2 pierwsze litery nazwiska i 2 pierwsze litery imienia, np.:
Kowalski Jan, to w tabeli będzie KOJA.

Wróć na górę


.

Regulamin konkursu Jaka to wycieczka?”

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego pod nazwą Jaka to wycieczka?, zwanego dalej Konkursem jest Koło Grodzkie PTTK im. Ludomira Sawickiego w Krakowie, działające w Oddziale Krakowskim PTTK im. Ks. Karola Wojtyły w Krakowie (ul. Zyblikiewicza 2B, 31-029 Kraków).
 2. Konkurs skierowany jest do członków i sympatyków Koła Grodzkiego PTTK, którzy brali udział
  w organizowanych w 2021 r. wycieczkach, spacerach oraz innych imprezach turystycznych i jest organizowany w celu zaspokojenia potrzeb poznawczych i wzbudzenia ducha zdrowej rywalizacji wśród uczestników imprez Organizatora.
 3. Konkurs trwa w okresie od 01 lutego 2022 r. do 31 marca 2022 r. i odbywa się za pośrednictwem portalu Facebook.
 4. W każdy poniedziałek, środę i piątek w ww. okresie o godz. 10.00 na stronie Koła Grodzkiego na Facebook’u (facebook.pl/KoloGrodzkiePTTK) publikowany będzie post zawierający 3 zdjęcia z jednej z wycieczek Koła, zorganizowanych w 2021 r. Każdy post to jedna, osobna edycja konkursu.
 5. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu, z jakiej wycieczki pochodzą prezentowane zdjęcia. Nazwę wycieczki (czyli odpowiedź na pytanie konkursowe) należy wpisać w komentarzu pod postem. Uwzględnione w konkursie będzie tylko 5 pierwszych odpowiedzi (komentarzy) – wedle zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Zaliczana będzie tylko pierwsza odpowiedź, podana przez uczestnika konkursu.
 6. Rozwiązanie zadania konkursowego (nazwa wycieczki) będzie podane przed publikacją kolejnego postu (przed kolejną edycją).
 7. W przypadku prawidłowego odgadnięcia nazwy wycieczki, uczestnik konkursu otrzymuje jeden punkt. Punkty zdobyte w poszczególnych edycjach konkursu sumują się.
 8. Zwycięzcami konkursu zostanie 5 osób z największą liczbą zdobytych punktów (prawidłowych odpowiedzi), zebranych w trakcie trwania całego konkursu (w lutym i marcu razem), którzy brali udział w minimum połowie zorganizowanych edycji. Zwycięzcy otrzymają drobne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
 9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca kwietnia 2022 r. Wyniki zostaną ogłoszone przez Organizatora do 14 dni od ich zatwierdzenia, poprzez umieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Wręczenie nagród będzie miało charakter uroczysty i odbędzie się pierwszym możliwym terminie, biorąc pod uwagę obostrzenia i ograniczenia związane z epidemią. O miejscu i dacie wręczenia nagród Organizator powiadomi uczestników.
 10. Autorzy wykorzystanych zdjęć oraz członkowie władz Organizatora nie mogą brać udziału w konkursie.
 11. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Zarządu Koła Grodzkiego PTTK im. Ludomira Sawickiego w Krakowie.
 12. Regulamin konkursu wchodzi w życie z dniem 01 lutego 2022 r.

Regulamin został przyjęty uchwałą Zarządu Koła Grodzkiego PTTK im. Ludomira Sawickiego w Krakowie z dnia 27 stycznia 2022 r.

Wróć na górę

 • Share :