.

Podczas spotkania będziemy prezentować kilka zdjęć z wybranej przez nas wycieczki z 2020 r.,
a Twoim zadaniem będzie odgadnąć z jakiej wycieczki są to zdjęcia
i wpisać odpowiedź w czacie przy transmisji spotkania.

Podczas każdego spotkania będą zdjęcia z innej wycieczki, na koniec akcji podsumujemy wyniki
i osoby z największa liczbą odgadniętych wycieczek zostaną nagrodzone!

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział, a Zwycięzcom gratulujemy!

Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną wręczone przy okazji „Pawich Piór” – jak tylko sytuacja pandemiczna pozwoli takowe zorganizować!

Aby sprawdzić swój wynik odszyfruj swój „pseudonim” użyty w tabeli czyli 2 pierwsze litery nazwiska i 2 pierwsze litery imienia, np.:
Kowalski Jan, to w tabeli będzie KOJA.

Wróć na górę


.

Regulamin konkursu Jaka to wycieczka?”

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego pod nazwą Jaka to wycieczka”, zwanego dalej Konkursem jest Koło Grodzkie PTTK im. Ludomira Sawickiego w Krakowie, działające w Oddziale Krakowskim PTTK im. Ks. Karola Wojtyły w Krakowie (ul. Zyblikiewicza 2B, 31-029 Kraków).
 2. Konkurs skierowany jest do członków i sympatyków Koła Grodzkiego PTTK, którzy brali udział w organizowanych w 2020 r. wycieczkach, spacerach oraz innych imprezach turystycznych i jest organizowany w celu zaspokojenia potrzeb poznawczych i wzbudzenia ducha zdrowej rywalizacji wśród uczestników imprez Organizatora.
 3. Konkurs trwa od stycznia do marca 2021 r. i odbywa się w soboty i niedzielę podczas spotkań on-line organizowanych przez Organizatora w ramach akcji „Zdobywamy Odznakę Przyjaciela Krakowa” (zwanych dalej spotkaniami) za pośrednictwem serwisu YouTube. Podczas każdego spotkania on-line odbywa się jedna edycja konkursu.
 4. Konkurs polega na odgadnięciu, z jakiej wycieczki, spaceru lub innej imprezy turystycznej pochodzą prezentowane zdjęcia. Zdjęcia (w ilości minimum 5 z danej wycieczki/spaceru itp.) prezentowane są w oznaczonym czasie w trakcie transmisji spotkania, pomiędzy wystąpieniem Organizatora (powitaniem uczestników spotkania), a rozpoczęciem prelekcji przez przewodnika. Zdjęcia (w formie pokazu slajdów) emitowane są łącznie przez minimum 60 sekund a maksymalnie 120 sekund.
 5. Nazwę wycieczki, z której pochodzą dane zdjęcia (czyli odpowiedź na pytanie konkursowe) należy wpisać w czacie pod trwającą transmisją on-line na YouTube. Osoby niezalogowane do serwisu YouTube proszone są o podanie także swojego imienia i nazwiska. Odpowiedzi przyjmowane są tylko w trakcie prezentacji zdjęć. Odpowiedzi zgłoszone już po rozpoczęciu prelekcji i później nie będą uwzględniane. Zaliczana będzie tylko pierwsza odpowiedz, podana przez uczestnika konkursu.
 6. W przypadku prawidłowego odgadnięcia nazwy wycieczki, uczestnik konkursu otrzymuje jeden punkt. Punkty zdobyte w poszczególnych edycjach konkursu sumują się.
 7. Zwycięzcami konkursu zostanie 5 osób z największą liczbą zdobytych punktów (prawidłowych odpowiedzi), zebranych w trakcie trwania całego konkursu (od stycznia do marca), którzy brali udział w minimum połowie zorganizowanych edycji. Zwycięzcy otrzymają drobne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.
 8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca kwietnia 2021 r. Wyniki zostaną ogłoszone przez Organizatora do 14 dni od ich zatwierdzenia, poprzez umieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Wręczenie nagród będzie miało charakter uroczysty i odbędzie się pierwszym możliwym terminie, biorąc pod uwagę obostrzenia i ograniczenia związane z epidemią. O miejscu i dacie wręczenia nagród Organizator powiadomi uczestników.
 9. Autorzy wykorzystanych zdjęć oraz członkowie władz Organizatora nie mogą brać udziału w konkursie.
 10. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Zarządu Koła Grodzkiego PTTK im. Ludomira Sawickiego w Krakowie.
 11. Regulamin konkursu wchodzi w życie z dniem 01 stycznia 2021 r.

Regulamin zaktualizowany przez Zarząd Koła Grodzkiego PTTK w Krakowie w dniu 28 stycznia 2020 r.

Wróć na górę

 • Share :